Škola, do které stojí za to chodit

Poslední školní prosincový den jsme si stejně jako každý rok užili společně předvánoční čas. S velkým očekáváním jsme letos čekali na vyhlašování výsledků o nejlépe vánočně nazdobenou třídu. A konečně jsme se v 9. ročníku dočkali

…NA DRUHÉM STUPNI JSME PRVNÍ…

Po zásluze získaný dort se rychle rozkrájel a ještě rychleji snědl. Vánoční party mohla začít. Následovalo občerstvení, tradice a samozřejmě vzájemné nadělování dárků. Každý jsme si tento den užili podle svého, ale bavili jsme se všichni. Obrovskou radost jsme měli z toho, že naše pozvání přijala kamarádka Kamila. Na chvilku k nám do třídy zavítala i paní učitelka Růžičková a bratr Kristýnky Lukáš.

Přejeme Vám všem, ať máte v roce 2016 jen samé prima lidi kolem sebe, úsměv na tváři, zdraví v těle a ducha v pohodě! 9.B

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily