Školní rok 2022-2023

4.B – práce s mapou

V měsíci září se v hodinách vlastivědy seznamujeme s mapou ČR, jejím měřítkem, povrchem i světovými stranami. Zkoušíme cestovat alespoň prstem po mapě a na plánu okolí školy zjišťujeme , že ujít 1cm na mapě, nemusí být vždy úplně snadné. [envira-gallery...

6.C – na Kutilfestu

V rámci jihlavského Kutilfestu jsme navštívili tvořivé dílny. Mohli jsme si nadesignovat vlastní tričko, z nejrůznějších předmětů si vyrobit hudební nástroj nebo si s pomocí profesionální techniky naanimovat svůj vlastní film. Návštěvu jsme si moc užili a a ve...

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2022

Vážení rodiče, milí žáci, využijte nabídky, kterou pořádá Mensa ČR. Logická olympiáda je určena nejen všem nadaným žákům, ale i těm co jsou bystří, zvídaví či velmi dobře logicky uvažující. Pokud byste měli zájem, je nutné se dopředu zaregistrovat do 30. 9. 2022 –...