Školní rok 2022-2023

Jazykové dovednosti

Minulý týden proběhly na Demlovce Jazykové dovednosti. Žáci 7. - 9. ročníku si v rámci hodin angličtiny, ruštiny a němčiny připravili scénky, písničky nebo pohádky pro své spolužáky. Programem provázeli deváťáci. Děti ze 4. B nacvičily několik scének z českých...

9. ročník – Mikuláš

Včera navštívil naši školu Mikuláš v doprovodu andělů a celého zástupu čertů. Společně zamířili do tříd na prvním stupni. Za odříkání básničky dostali žáci od andělů sladkosti. Do pekla si čerti naštěstí nikoho neodnesli. [envira-gallery...

1.C – Advent

V pátek jsme se cestou na představení souboru Dřeváček, který se konal v DKO, zastavili na náměstí. Zde jsme si prohlédli trhy a adventní výzdobu. Podívali jsme se také na stromečky, které nazdobily děti ze základních a mateřských škol. [envira-gallery...

Christmas day

S příchodem 1. a 2. adventní neděle jsme se všichni naladili na vánoční atmosféru a pro žáky Demlovky tu máme další výzvu. 20. 12. 2022 bude Žákovský parlament hodnotit vánoční výzdobu tříd. Doufám, že už jste všichni s výzdobou začali a budeme mít opět těžké...