Školní rok 2022-2023

1.C – Galerie

Ve čtvrtek 29.6. jsme navštívili galerii v Jihlavě. Měli zde pro nás připravený velmi zajímavý program zaměřený na tvorbu malíře Gustava Kruma, který se věnoval zachycení historie našeho města. Velmi pěkná byla i dílnička, kde jsme si zkusili vyšívat. Cestou do...

9.B – Poslední den ve škole

Dneska pro spoustu dětí začíná krásné období prázdnin. My se v 9.B rozloučili s partou mladých lidí, kteří se od září už budou vzdělávat jinde. Na paní učitelku s paní asistentkou čekal krásný a moc dobrý dort. A na žáky překvapení ve formě KPZtky pro deváťáky. Na...

1.A + 1.B – St. plovárna

Dneska jsme se vypravili na celé dopoledne na st. plovárnu. Prošli jsme si celou naučnou stezku, zopakovali si, co už o přírodě víme a naučili mnoho nového, nasvačili jsme si a pohráli jsme si na dětském hřišti. Bylo to pěkné dopoledne plné zážitků. [envira-gallery...

1.A – Koňská návštěva

Včera se za námi na naši školní zahradu přijel podívat poník Pupy. Tatínek Natálky byl tak hodný, že nás všechny nechal povozit po zahradě. Všechny naše dotazy byly zodpovězeny. Pupy dostala odměnu (tvrdé rohlíky a jablíčka) a byla spokojená. Moc děkujeme za krásné...