Dnes jsme se probudili do deště. Trochu nás to zaskočilo, protože se všichni těšili na lyžování. Ale naděje umírá poslední…

Jako vždy jsme začali snídaní, kdy děti začaly ochutnávat i jiné dobroty, než jen kuličky s mlékem. Na svah to zatím nebylo. Tak jsme se zabavili ve společenské místnosti a pustili se do řešení matematického Klokana. Z hlaviček se nám kouřilo, ale podařilo se nám některé z úloh vyřešit. Jak kdyby sluníčko vědělo, že máme splněné povinnosti, začalo prokukovat mezi mraky. Rychle do lyžárny a pak už na lanovku, kde jsme si užili krásné slunečné lyžování. Dnes byl den plný překvapení. Na svahu jsme jezdili na vlnkách, zkusili jsme si jízdu na kotvě, zopakovali jsme si živého hada, který měl opět velký úspěch. Přidaly se k nám i další lidé na svahu, takže byl opravdu dlouhý. Na trénování obloučků úplně ideální.

Po obědě už na nás čekalo další překvapení. Paní učitelky a dívčí osazenstvo našeho kurzu vyrazilo do keramické dílny a poté na bowling. Užily jsme si dámskou jízdu! Kluci a pan učitel si užívali stejný program v rámci pánské jízdy, ale v opačném pořadí. Všichni jsme se shodli, že to bylo super odpoledne. Kuželky padaly jedna za druhou. A za to velké snažení na nás čekalo poslední překvapení večera – borůvkové knedlíky. S plnými bříšky začaly děti sepisovat dnešní zážitky a všichni se už těší na zítřejší lyžařský závod. A aby těch překvapení nebylo málo, už se chystá další na zítra.