Škola, do které stojí za to chodit

Po roce jsme se opět všichni sešli v divadelním sále, abychom zhlédli přehlídku krásných, často nestárnoucích básní, tajuplných příběhů, ale i moderních  textů v podání našich skvělých žáků. O příjemnou atmosféru a úsměvy na rtech se však zasloužili také žáci, kteří připravili doprovodný program, doufejme však, že „Polednice v naší třídě“ zůstane opravdu jen na prknech našeho divadla. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.

Výherci v 3.kategorii:

  1. místo Patrik Stehlík, 7.A
  2. místo Anna Másílková, 7.A
  3. místo Jolana Vacková, 6.A

Výherci ve 4.kategorii:

  1. místo Petra Brunová, 9.A
  2. místo Veronika Neubauerová, 8.A
  3. místo Monika Majzlíková, 8.A

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily