• Výdej v první školní den 1. 9. 2021 bude od 10:00 hod. do 12:00 hod. Odhlašování 1. 9. bude možné pouze do 7:00 hod.
  • 1. 9. – 3. 9. bude zaveden dřívější výdej od 11:00 hod. pro první třídy a přípravnou třídu.
  • První dva týdny se bude vařit pouze jedno jídlo.

Proti epidemiologická opatření ve školní jídelně:

• Strávníci si při vstupu do budovy vydezinfikují ruce
  • Každá škola bude využívat pouze svoji jídelnu a k ní příslušný výdej
  • U výdejního okénka si strávník odebere oběd (polévka, hlavní jídlo), balený příbor
  • Saláty budou nachystány na miskách v chladícím salátovém stole a pití bude k dispozici ve vířičích (nutno dbát zvýšené hygieny při jejich odběru)
  • VEŠKERÉ PŘÍDAVKY BUDOU VYDÁVÁNY POUZE NA ČISTÉ NÁDOBÍ!!! (VŽDY ČISTÁ SKLENIČKA NA PŘÍDAVEK PITÍ)
  • Na dodržování hygienických doporučení bude dbát příslušný dozor v jídelně
  • Vstup cizích osob do jídelny v průběhu výdeje obědů není možný.
  • Vyřizování stravného je možné od 7:00 hod. do 8:30 hod. popřípadě telefonicky 565 598 170 a emailem obedy@zsobreziny.cz
  • výdej obědů v první den nemoci od 11:15 do 11:30 hod.
  • Vyzvedávat obědy nemohou žáci v izolaci nebo s nařízenou karanténou, ale ani zákonní zástupci a třetí osoby, pokud jsou v izolaci nebo v karanténě.
  • Strávník má možnost odhlásit oběd do 8:00 hod. daného dne.
  • Děti, žáci (popř. zaměstnanci), kteří se nepodrobí testování, zároveň se na ně nevztahuje žádná z výjimek, budou sedět samostatně u stolu

Podle vývoje epidemiologické situace se opatření mohou měnit. O případných změnách budeme informovat.

Vedoucí ŠJ