Způsob předávání vzdělávacího obsahu po dobu mimořádných opatření

Přípravná třída + 1. až 3. ročník – zadávání úkolů bude probíhat pomocí systému Bakaláři – Komens. Pomocí jednotlivých zpráv specifikují vyučující na každý týden konkrétní zadání či úkol. Úkoly nebudou klasifikovány a nebude vyžadována žádná zpětná vazba. V případě dotazů kontaktujte na školní e-mail konkrétního vyučujícího. E-mail je vždy ve tvaru prijmenivyucujiciho@zsdemlovaji.cz.

Úkoly budou zadávány vtomto časovém harmonogramu:
na týden 16. – 20. 3. – vložit do středy 18. 3.
na týden 23. – 27. 3. – v pondělí 23. 3. v průběhu dopoledne
na následující týdny, pak již pravidelně každé pondělí v průběhu dopoledne

4. – 9. ročník – zadávání úkolů bude probíhat pomocí systému Moodle. Vstup na systému je přes webovou stránku školy (www.zsdemlovaji.cz). Po přihlášení se žákům zobrazí v systému záložka Domácí vzdělávání 2020, ve které mají jednotlivé třídy vytvořen kurz – Matematika, Český jazyk, Ostatní a Anglický jazyk. V těchto kurzech najdou žáci doporučující materiály pro samostudium. Úkoly nebudou klasifikovány a nebude vyžadována žádná zpětná vazba. V případě dotazů kontaktujte na školní e-mail konkrétního vyučujícího. E-mail je vždy ve tvaru prijmenivyucujiciho@zsdemlovaji.cz.

Úkoly budou zadávány v tomto časovém harmonogramu:
na týden 16. – 20. 3. – vložit do středy 18. 3.
na týden 23. – 27. 3. – v pondělí 23. 3. v průběhu dopoledne
na následující týdny, pak již pravidelně každé pondělí v průběhu dopoledne