To nám ty prázdniny rychle utekly, co říkáte? Děkuji všem rodičům a dětem za prázdninové pozdravy, pohledy a fotečky. A protože jsem se na Vás všechny moc těšila, zorganizovali jsme v pátek 28. 8. společnou vycházku na Zaječí skok. Některé děti byly ještě na prázdninách, ale kdo byl v Jihlavě, dorazil na smluvené místo s rodiči, sourozenci, dědečkem… Doprovázeli nás i pejsci. V horkém letním počasí jsme došli na Zaječí skok, kde nám paní Verbóková pověděla pověst. Dále jsme po turistické značce pokračovali do Rantířova, kde jsme se v místní hospůdce občerstvili. Děti si společně pohrály a dospěláci si popovídali, jak krásné prázdniny s dětmi prožili. Bylo to velice příjemné setkání, děkuji všem za jejich účast. Těším se, že to brzy zopakujeme 🙂 Se všemi rodiči se brzy uvidíme na třídních schůzkách.

Milé děti, zítra se na Vás moc těším! Ahoj ve škole 🙂