Už je to tady. Jsou z nás třeťáci! Máme úplně novou třídu, dokonce i novou spolužačku – Natálku (už třetí 🙂 ), ale jinak je všechno při starém. Pusinky nezavřeme, na hlasitosti neubereme, ale vědomosti, ty hltáme. Chválím všechny děti za odevzdané prázdninové úkoly. Cením si Vaší snahy (vím, že nechuť byla veliká), ale já svůj slib dodržím 🙂 Už se těším, až se společně pustíme do práce a dozvíme se spoustu nového. Mám pro Vás připraveno několik novinek, zajímavostí a akcí. Tak pravou nohou do nového školního roku vpřed! Holky a kluci, přeji jen samé úspěchy a radost z nově poznaného. Milí rodiče, těším se na další spolupráci a setkání s Vámi.

Stihli jsme už i popřát Aničce a Adélce k svátku. Holky, přejeme všechno nejlepší!

Věřím, že v našem kolektivu bude Natálka spokojená a že se jí bude v naší škole líbit. Všichni jí rádi pomůžeme. Vždyť jsme kamarádi!