Budíček… Vstávat a cvičit! A proč? Protože jsou na škole v přírodě s námi i rodiče.

Rozcvička se sice nekonala, ale po snídani jsme se celá parta vydala na vycházku k nedaleké studánce a ještě o kousek dále. Kdyby nás nepřepadla chuť na slibovanou svíčkovou, možná bychom došli až k rybníku. Cestou se kluci (velcí i malí) předháněli, kolik kdo sní knedlíků. Svíčková byla opravdu výborná, jako ostatně všechno, co nám táborová paní kuchařka uvařila. Nechápu, kam ty knedlíky někteří dávali, ale při konečném součtu všech snězených knedlíků, všichni valili oči. A nebylo by to ono, kdyby se nevyhlásila nová soutěž. Otázka zněla: Kolik knedlíků jsme snědli dohromady? Bylo nás 26, Julinka s maminkou měla těstoviny, Vlastík s Natálkou S. se s námi rozloučili bohužel už před obědem, Vlastík už v pátek večer. A tak  nám nepomohli zvýšit počet. Jaký je Váš odhad? Nebudu Vás napínat, bylo jich 156 🙂  A to mi pak jedna holčička (nebudu ji jmenovat) řekla, že kdyby to nebylo tatínkovi hloupé, že by si šel ještě přidat 🙂 Kdo to byl??  Venku bylo opravdu velké teplo, proto jsme náš původní plán na návštěvu zříceniny hradu Orlík odložili na naši příští návštěvu. Lepší variantou byla návštěva cukrárny v Pelhřimově. Jé, tam bylo dobrot a lákadel. Sedělo se, jedlo, pila se limonáda a káva, povídalo se a smálo… Škoda, všechno jednou končí, ale věřím, že se společně opět brzy setkáme a celou vydařenou akci zopakujeme. Vytvořila se bezva parta.

Škole v přírodě ZDAR! A příští rok se budu opět těšit. Jak na děti, tak na dospělé!

Děkuji všem rodičům za milou společnost, bylo mi s Vámi moc pěkně. Jste super lidi!

Taktéž děkuji za všechny dárky pro děti, které jste mi donesli. Rozdali jsme si je na stezce odvahy, v pokladu a zbylé dárečky jsem nechala na vysvědčení. Těšíte se?