Tak a jsme tady. Celý rok jsme netrpělivě čekali na náš odjezd na školu v přírodě. Dočkali jsme se a dokonce už máme za sebou první den a ten byl… Po našem posledním zamávání rodičům na autobusovém nádraží v Jihlavě jsme dojeli do Humpolce, kde jsme měli domluvenou návštěvu vyhlídkové věže kostela sv. Mikuláše. Zde na nás čekalo 115 schodů a překonání strachu z výšek. Cesta vzhůru byla strmá a dolů snad ještě horší. Po takovém výšlapu jsme se museli občerstvit a následně se přemístit do včelařského skanzenu. Náš průvodce nás seznámil s činností včelaře a nechyběla i ochutnávka medu. V Humpolci jsme měli ještě zastavení v muzeu Dr. Aleše Hrdličky. Nejzajímavější pro nás byla indiánská expozice a následně výstava loutek. Všichni se ale nejvíce těšili na tábor. Zde jsme si dali vydatný oběd a pak jsme se ubytovali. Jé, to byla sranda 🙂 Odpoledne jsme strávili na hřišti a na obchůzce tábora. Po večeři jsme měli čtenářský kroužek. Dnešní den byl moc pěkný, ještě aby ne, když je den dětí! Však jsme na ně nezapomněli… Děti dostaly pěkná trička (děkujeme paní Sýkorové), teď už jistě každý pozná, že patříme do jedné party!

Teď už děti spokojeně oddychují, byl to dnes náročný den, především na zážitky.

A máme tady 1. otázku: Jak dlouho dětem trvalo, než si všechny povlékly své postýlky? Vaše odhady můžete psát na můj mobil a na e-mail. Jsme zvědaví, jestli se někdo strefí 🙂

Dobrou noc, ať Vás blechy štípou celou noc. Děti posílají pusu :-*