Ve středu 21. 5. proběhl ročníkový den třídy 1. A. Pro rodiče jsme si připravili představení, které obsáhlo celý rok, v němž jsme zpívali, hráli anglickou pohádku a recitovali básničky. Podle ohlasů rodičů a dalších diváků se dětem jejich vystoupení velice povedlo. Někdo vystupoval poprvé a bojoval s trémou, ale prali jsme se statečně a potlesk diváků nebral konce.

Děkuji rodičům za pomoc s trénováním rolí a básniček, chystání kostýmů a podporu dětí. Budeme se těšit opět příští rok!

Poděkování patří také panu Balíkovi, který nám pomohl s rekvizitami a s ozvučením celého představení.

Velká pochvala putuje především dětem za jejich svědomitou přípravu, trpělivost a chuť, s kterou se jejich úkolů zhostily!

Jsem na Vás pyšná, děti!