Škola, do které stojí za to chodit

Hurá, je tady říjen a s ním zahájení školních kroužků. Ve čtvrtek 1. 10. jsme měli první setkání výtvarníků. Moc jsem se těšila na děti, které za mnou budou každých čtrnáct dní chodit a s nimiž budeme tvořit a rozvíjet své dovednosti. Po barevném představení jsme si povídali o podzimu a snažili se pomocí hmatu popsat podzimní list. Jaký má tvar, barvu, žilky, jak je veliký/malý… Často se nám stává, že věci kolem sebe vůbec nevidíme. Podzimní listí na chodnících míjíme bez povšimnutí. Jak takový list na dlažební kostce vypadá jsme se snažili zachytit na našich výkresech. Přijďte se podívat na výstavní panel v přízemí školy, kde jsou naše výtvory vystaveny. Těším se na další tvoření 🙂

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily