Upozornění na dopravní situaci

Vážení rodiče, v současné době probíhají stavební práce na budovách školy a školní jídelny. Dále v blízkosti školy probíhá rekonstrukce podchodu u hotelu Jihlava (ul. Okružní). Vzhledem k tomu, že vjezd automobilů je do areálu školy výrazně omezen a v místě rekonstrukce podchodu je zúžení silnice, žádáme vás:

1) poučte děti o nutnosti dbát zvýšené opatrnosti nejen při přecházení silnice

2) chcete-li děti vyprovodit do školy, doporučujeme přijít s nimi pěšky nebo použít MHD (s dostatečnou časovou rezervou), ale hlavně doporučujeme nejezdit autem ke škole

Do školního areálu bude každý den chodit více než 1100 dětí. V úterý 1. září budou navíc desítky prvňáčků doprovázeny rodiči a příbuznými.

Kapacitní prostory křižovatky a parkoviště před školou a zmíněné stavební práce neumožní všem plynulý příjezd/odjezd a parkování.