V rámci celorepublikového hledání nejlepšího recitátora vyhlásila i naše škola „souboj recitátorů“. Zúčastnit se ho měli možnost všichni žáci, kteří úspěšně prošli souboji v jednotlivých třídách. Porota však neměla vůbec lehký úkol. Všichni účinkující si připravili krásné a velice originální texty, některé byly i přes svou stručnost omračující, jiné zase vemlouvavě dojímající, další jednoduše nadčasové. Rádi bychom poděkovali nejen dětem, s jakým zápalem svá vystoupení pojaly, ale především všem rodičům, kteří je v tomto úsilí podporavali. Vítěz však může být jen jeden….Porota tedy musela vybrat v každé kategorii ty nejlepší, kteří budou naši školu reprezentovat v okresním kole. Ale protože okouzlujících vystoupení jsme slyšeli hned několik, rozhodla se porota udělit také Cenu za mimořádný výkon.
Výsledková listina
III. kategorie