Naši žáci se v rámci výtvarné výchovy zapojili do celostátní soutěže s názvem „Šlechta na cestách“ – vyhlášené Národním památkovým ústavem v Liberci.
Soutěžilo téměř 400 dětí.
V kategorii nejstarších žáků se na 2. místě umístila naše deváťačka Viktorie Mikulová.
Moc gratulujeme!
