Dne 18. května proběhlo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže s názvem „Elektřina – dobrý sluha, špatný pán“.
Tuto soutěž každoročně organizuje OSH Jihlava.
Soutěže se zúčastnilo 10 základních škol (celkem asi 260 soutěžících).
Naši žáci v kategorii ZŠ byli opět úspěšní: Filip Běhan z 8.A získal 1. místo a Sofiia Romaniuk z 8.B získala 3. místo.

Oběma žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásným výsledkům.