V květnu k nám do školní družiny zavítali na praxi Petr a Gabča, kteří se dětem věnovali s velkým nasazením a ochotou. Aktivně se zapojovali do každodenních činností, hráli si s dětmi, pomáhali jim při různých aktivitách a vytvářeli příjemnou, přátelskou atmosféru. Děti si k nim našly cestu a rády s nimi trávily čas. Kluci hráli s Petrem fotbal a holky zase Gabča naučila nové hry, které jsme neznali. Oba prokázali zodpovědný přístup, trpělivost a schopnost navázat s dětmi hezký vztah. Jejich přítomnost byla pro družinu přínosem a zaslouží si pochvalu. Jen dětem bylo líto, že už nás opouštějí. Tak třeba zase příští školní rok …