Navštívili jsme muzeum, kde jsme se zúčastnili zajímavého programu „Příroda se probouzí“. Během programu nám paní poutavě vyprávěla o tom, jak probíhá vývoj některých živočichů. Dozvěděli jsme se, jak se z pulce postupně stává žába, jak se vyvíjí hlemýžď i jak motýl prochází proměnou od housenky až po dospělého jedince. Výklad byl velmi zajímavý a doplněný ukázkami. Na závěr programu jsme si vybrali motýla, který se nám nejvíce líbil, a toho jsme si vybarvili. Každý měl jiného motýla, takže vzniklo mnoho krásných a barevných obrázků. Celý program se nám moc líbil a dozvěděli jsme se spoustu nových informací o přírodě.


















