V úterý 13. 5. se v Havlíčkově Brodě konalo krajské kolo Biologické olympiády – tedy žádná „procházka růžovým sadem“, ale nejvyšší možné kolo této soutěže pro žáky druhého stupně. 🌿🧪
Naši školu reprezentovala Marie Přikrylová z 8.B, která se mezi patnácti nejlepšími biology z celého Kraje Vysočina rozhodně neztratila. V konkurenci plné gymnazistů vybojovala nádherné 4. místo!
Mášo, obrovská gratulace! Jsme pyšní, že máme ve škole někoho, kdo dokáže uspět i v tak silné konkurenci a reprezentovat školu na tak vysoké úrovni.
