Žáci třídy 5.B vytvořili skvělý tým a připravili úžasné divadelní představení pro děti z přípravné třídy. Příběh, který předvedli, vyprávěl o jejich prázdninách na Slovensku, kdy se společně se svým králíkem vydali za babičkou a dědou.

Příběh začal, když se králík ztratil a děti se rozhodly vydat ho hledat do lesa. Na své cestě narazily na myslivce, který jim ochotně nabídl pomoc. V lesu však narazily na nepořádek způsobený dvěma neukázněnými muži, kteří roznášeli odpadky. Děti se rozhodly, že les pomohou uklidit a najít tak králíka.

Společně s myslivcem a později i s obyvateli vesnice se pustili do úklidu lesa. Pracovali tvrdě a s radostí, aby les opět zazářil v plné kráse. A když byl les konečně uklizený, objevili se před dětmi králíci, kteří byli díky jejich úsilí a péči znovu v bezpečí.

S radostí se děti vrátily domů, plny dojmů z dobrodružství, které prožily na Slovensku. Jejich divadelní představení nejen pobavilo děti z přípravné třídy, ale také jim přineslo důležité ponaučení o ochraně přírody a odpovědnosti za své činy.

Tímto výjimečným představením žáci třídy 5.B ukázali svou kreativitu, talent a schopnost pracovat jako tým. Jejich výkon byl plný energie, radosti a dobrodružství, která přenesli na diváky. Oceňujeme jejich úsilí a tvrdou práci, kterou do přípravy vložili.