Školní rok 2021-2022

8.B – Týmovka

V úterý 28. 6. jsme se vydali na cyklovýlet do Luk nad Jihlavou. Celou cestu jsme jeli na kolech po cyklostezce a užívali si příjemného počasí. Kupodivu nepršelo. V 9 hodin jsme začali s vysvětlováním pravidel Týmovky v Lukách nad Jihlavou. Na samotnou hru jsme...

5.A Setkání na zahradě

To to valí, to to letí, už jen chvíli budem děti. Pět školních let uteklo, přátelství se upeklo. Ne vždy jde to s námi lehce, mnohokrát se nám nic nechce. Rodičové naši milí, děkujeme vám v tuto chvíli, že podpořili jste naše síly. Tak ... a teď hurá na prázdniny!...

5.C – Školní výlet

V úterý jsme se naposledy v tomto složení třídy vydali na školní výlet na Vranov. Před námi byla spousta zážitků, na které jsme se těšili. Hrad Bítov nás přivítal trochu s větrem ve vlasech. Co nejrychleji jsme seběhli k přehradě, kde už čekal "jenom náš" parník....

5.A Školní výlet

Včera jsme měli krásný den, z bazénu nechtěl nikdo ven. A když už venku na trávě jsme skotačili, ze vzduchovky jsme si také vystřelili. Šipky v terči byly hned a špekáčky každý sněd. A z našeho vyrábění, zbylo tričko k vzpomínání. [envira-gallery...

Deváťáci čtou dětem

V posledních týdnech školy se žáci z 9. C rozhodli, že se zapojí do projektu Celé Česko čte dětem se svou vlastní akcí  - Deváťáci čtou dětem. Připravili si pěkné knížky, scénku a aktivity spojené právě s četbou. V průběhu týdne navštívili třídu 1. A i 1. B a...

Třídění odpadů ve 4.A

Výuku přírodovědy ukončujeme učivem o ochraně přírody a třídění odpadů. V úterý jsme byli na exkurzi v SMJ, kde kromě výkladu o třídění, ukázek filmů ,jsme viděli, jak přesně to při třídění odpadů chodí. Řekli jsme si, co a kam třídíme, mluvili jsme také o...