TIPY pro rodiče

V případě problému s přihlášením do Office 365, který mají žáci založený, je nutno zažádat o restartování hesla na e-mail hesla@zsdemlovaji.cz (prosím uveďte vždy jméno a příjmení žáka, třídu). Na e-mail odesilatele žádosti Vám zašleme obnovené heslo.

Obnova hesla přes systém Office 365 „Nepamatuji si svoje hesloNENÍ NASTAVENO!!!

V případě zapomenutého loginu či přihlašovacího hesla využijte položku Zapomenuté heslo. Položku naleznete na přihlašovací tabulce do Bakalářů. Po odkliknuti odkazu Zapomenuté heslo zadáte svůj e-mail, který máte zaregistrovaný v systému Bakaláři. Na tento e-mail Vám systém pošle zprávu s možností změny hesla.

Postup změny hesla: ZDE

Ukázka řešení: ZDE