Nezařazené

Na našem pondělním setkání Klubu robotika a programování jsme vytvořili vlastní závodní dráhu. Pomocí programování v online prostředí Edblocks.com jsme následně vytvořili program, který naučil naše roboty Edison projet tuto dráhu. Jak se nám to povedlo můžete posoudit na našem videu ZDE

Žáci a žákyně naší školy se zúčastnili okresních kol ve florbalu. Žáci prvního stupně vybojovali druhé místo a tím si zajistili postup do krajského kola. Mladší žáci skončili na pátém místě. Starší žákyně obsadily třetí místo a jen těsně jim unikl postup do krajského kola. Starším žákům turnaj nevyšel a skončili na sedmém místě.

Podpořte svým hlasem Náš školní vánoční stromeček (soutěžní číslo 46), který vytvořili Vaši spolužáci ze školní družiny zapojený do soutěže Jihlavských listů „Vánoční stromeček 2021“.

Odkaz na hlasování – ZDE (stromeček číslo 46