9.B – 18/19

Výstava vánočních dekorací jednoznačně ukázala, že máme na škole velmi šikovné děti. Když se podíváme na stoly s výrobky, jsme vždy překvapeni. kolik krásných dekorací umíte vyrobit. Tradičně bylo pro hodnotící pedagogické pracovníky obtížné vybrat ty nejlepší. Vaše práce hodnotilo 42 „porotců“ a vybrali následující vítěze:

1.stupeň:

1. místo: Tomáš Škoda (5.A) – 2 výrobky
  2. místo: Sofie Šlechtická (4.C)
  3. místo: Vanesa Mazačová (5.B)
  4. místo: Barbora Peltanová (4.A)
  5. místo: K. Holubová a N. Kokešová (5.B)
  6. místo: Nicol Jozífková (4.C)
  7. místo: Štěpán Sankot (3.B)

Kolektivní práce z 1. stupně:

1. žáci třídy 2.A
  2. žáci třídy 2.C

2. stupeň

1. místo: Karolína Polová (9.B)
  2. místo: Anna Hájková (7.B)
  3. místo: Amálie Havlíková (7.A)

Všem žákům děkujeme za účast, přejeme krásné Vánoce.

Naší školou se nedávno prohnali čerti a čertice. Aby se děti tolik nebály, doprovázeli čerty také hodní andílci, kteří dětem rozdávali dobroty. Na vše dohlížel Mikuláš. Některým zlobivějším dětem možná na chvíli zatrnulo, zda si je čerti nevezmou, ti ale nakonec nikoho neodnesli. Dětem tak zůstaly jen samé veselé zážitky.

Minulý týden proběhly ve školním divadle Jazykové dovednosti. Žáci v hodinách cizích jazyků nacvičili písničky, horor, různé scénky a pohádky. I letos podali všichni skvělé výkony. Už teď se těšíme na příští rok.

Celý příspěvek