3.A – 21/22

Dnes proběhlo školní kolo recitační soutěže. V kategorii 2. a 3. tříd se na 1.místě umístila Eliška Babková ze 3.A, na 2.místě Kateřina Přikrylová ze 2.A a na 3.místě Maxmilián Wollmann ze 2.B. V kategorii 4. a 5. tříd se na 1.místě umístil Filip Běhan z 5.C, na 2.místě Julie Procházková ze 4.B a na 3.místě Marie Přikrylová ze 4.A.

28. října 1918 bylo Československo prohlášeno samostatným státem a my si dodnes tuto významnou událost připomínáme státním svátkem. Mnozí čtvrťáci se letos poprvé ve škole dozvídají o osudech a historii naší země, a tak oslavy vzniku ČSR neodmyslitelně patřily i do našich lavic. Společně s paní učitelkou Bánovskou a Navrátilovou tak žáci vytvořili projekt, který měl shrnout jejich pohled na naši zem. Co myslíte, jak se jim to podařilo?

Po deseti lekcích plavání dostávají třeťáčci „MOKRÉ VYSVĚDČENÍ“ . Tak zase za rok ahooooooooj !

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky