2.A – 17/18

29. 6. 2018 byl ukončen školní rok 2017/2018. Všem žákům a jejich zákonným zástupcům a všem pedagogickým zaměstnancům naší školy přejeme příjemné strávení letních prázdnin.

Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí  3. 9. 2018.

V předmětu Prvouka probíráme hospodářská zvířata. Obrázky pro nás ale byly málo, tak jsme se vypravili na farmu zvířat, kde jsme některá viděli naživo a mohli jsme si je i pohladit. Byl to pro některé z nás velký zážitek, protože jsme zblízka některá zvířata ještě neviděli. Bylo to příjemně a poučně prožité dopoledne.

V lednu jsme se vydali podívat, jak to chodí na hlavním vlakovém nádraží v Jihlavě. Popovídali jsme si s panem průvodčím, prohlédli si různé tipy vlaků, naučili se číst z jízdních řádů.Těšíme se, až se společně vlakem také někam vydáme. Celý příspěvek

Výsledky soutěže:

I. kategorie (2. a 3. ročník)

1. místo: Jolana Bauerová (3.C)
  2. místo: Beáta Kobyláková (3.A)
  3. místo: Matouš Vácha (2.B)

II. kategorie (4. a 5. ročník):

1. místo: Sára Procházková (4.C)
  2. místo: Julie Chvastková (5.A)
  3. místo: David Krejčí (4.A)

Z důvodu nemoci pí Kokešové, třídního učitele 2.A, nebude v úterý 9. 1. 2018 třídní schůzka SRPDŠ. O případném náhradním termínu budete informováni.