1.B – 21/22

Dne 23. 3. 2022 se žáci z naší školy : Jan Burel, Jiří Burel, Maxmilián Šťáva, Sebastián Šťáva. Jan Vodák zúčastnili krajského kola soutěže družstev v šachu. Místem konání bylo AZ Centrum v Havlíčkově Brodě. Chlapci svedli dlouhé boje s ostatními soupeři z různých škol našeho kraje. Velmi statečně bojovali a získávali body. Bylo to velmi pěkné setkání. Děti si našly i nové kamarády. Tak za rok zase znova? Určitě. Již nyní pilně cvičí tahy na šachovnici o přestávkách a těší se na 30. 3. 2022. Proč? Bude černo – bílý den, který bude věnován jejich oblíbené hře.

V úterý 15. března do naší třídy přišli předškoláci. Nachystali jsme se a vyrobili jim dárečky. Ukázali jsme jim nejrůznější předměty: matematiku, český jazyk, výtvarnou výchovu. Těšíme se u zápisu 🙂

Jako přípravu na Mikuláše jsme zavítali do Pekla Čertovina. Moc jsme se na výlet těšili. Některé z nás však přešel smích, když jsme viděli, jak to v pekle chodí. Naštěstí si žádného z nás čerti v pekle nenechali.

Ve středu 1. 9. 2021 byl zahájen nový školní rok 2021/2022. Žáky prvního ročníku a přípravné třídy přivítala primátorka města Jihlavy Karolína Koubová.