1.A – 21/22

Páteční dopoledne jsme si zpříjemnili mikulášskou tradicí. Přinesli jsme si masky (převážně čertů) a předvedli jsme čertovské představení. Snažili jsme se vymyslet čertovská zaklínadla pro zlobivé děti. Zatančili jsme si a moc se nám dopoledne líbilo.

Jako přípravu na Mikuláše jsme zavítali do Pekla Čertovina. Moc jsme se na výlet těšili. Některé z nás však přešel smích, když jsme viděli, jak to v pekle chodí. Naštěstí si žádného z nás čerti v pekle nenechali.

S malým zpožděním jsme oslavili Halloween. Zpříjemnili jsme si celé dopoledne v krásných maskách, které jsme si donesli. Zatančili jsme si a předváděli jsme různá kouzla. Oslava Halloweenu se nám vydařila.

Ve středu 1. 9. 2021 byl zahájen nový školní rok 2021/2022. Žáky prvního ročníku a přípravné třídy přivítala primátorka města Jihlavy Karolína Koubová.