Naše třídy

Tentokrát jsme se zaměřili na vlastní plány do budoucna. Mluvili jsme o vlivu člověka na vlastní osud a také o různých pohledech na stejnou situaci. Pokusili jsme se představit sami sebe za 20 let a práci, kterou bychom jednoho dne rádi vykonávali. Přijímací zkoušky na střední školy se totiž pomalu blíží…

Spolu se třídou 5.A jsme se vydali na poznávací výlet do Prahy. V planetáriu jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o vesmíru, vydali jsme se na Měsíc a objevili krásy noční oblohy. Zbyl nám čas i na krátkou prohlídku Pražského hradu, Karlova mostu, Staroměstského a Václavského náměstí.

Po roce k nám do školy opět zavítal pan Řezníček, tentokrát s programem „Kamarádství“. Znovu jsme si uvědomili, jak je důležité mít dobré kamarády se kterými si rozumíme. Program byl velmi zajímavý a poučný. Těšíme se na další setkání.

Hned po prázdninách nám nabídla policie program v prostorách nákupního střediska. Velmi zajímavou formou nám přiblížila práci policie a její vybavení. Zasoutěžili jsme si, osahali jsme si policejní motorku a auto a na závěr jsme stříkali hadicemi na kužele.