Naše třídy

Minulý týden proběhly ve školním divadle Jazykové dovednosti. Žáci v hodinách cizích jazyků nacvičili písničky, horor, různé scénky a pohádky. I letos podali všichni skvělé výkony. Už teď se těšíme na příští rok.

Celý příspěvek

Ve středu 14.11. nás navštívili předškoláčci z MŠ Březinova 30. Ukázali jsme jim, co všechno už umíme, přečetli pár krátkých vět z tabule, společně si zazpívali a nakonec si školkáčci vytvořili papírové sovičky. Ty se jim moc povedly a určitě jim udělaly velkou radost. Celý příspěvek

Šelmy na vlastní oči byl název výukového programu PodpoVRCHEM v zoologické zahradě. Nejdříve jsme si o šelmách něco nového řekli a ukázali v učebně a poté jsme procházeli zoologickou zahradou a představovali jsme si jednotlivá zvířata s jejich zvláštnostmi.

Naše návštěva letecké základny v Náměšti nad Oslavou byla nejen zábavná, ale i poučná. Prohlédli jsme si muzeum, vybavení hasičárny, vyzkoušeli jsme si, jak je náročné udržet hadici při hašení. Ve velkém hangáru jsme mohli prolézt opravované letadlo a prohlédnout si bitevní vrtulník. Moc se nám tam líbilo.