Naše třídy

Co všechno stihli druháčci prožít v měsíci září…? Máme třídní mazlíčky strašilky a umíme se o ně starat, zakuklila se nám housenka a za 10 dní vylétl ze třídy nádherný motýl Max, obešli jsme školu ze všech stran  a projeli křížem krážem Jihlavu dopravními prostředky, naučili jsme se nakupovat jízdenky na vlak i číst z mapy, poznávat dopravní značky, pomáhat kamarádům, když si s některým úkolem neví rady, ….. a spoustu dalšího.

Ve čtvrtek 24. 9. 2020 navštívily třídy 7.B a 7.C Outdoorový resort Březová. Prožili jsme zde slunečný Adrenalin day, plný zajímavých aktivit. Své svaly a bystrou mysl jsme procvičili na vysokých lanech, prolézáním středověkým hradem a únikovkou ve strašidelném hradě. Za odměnu jsme se projeli na koni a zaskákali na vzduchové trampolíně. Zážitek, který v nás zůstane ještě opravdu dlouho, byl volný pád ze 13 metrů vysokého patra věže. Nakonec jsme se ještě proběhli při hře paintball.

Všechny vás zdravíme, já i paní asistentka, a posíláme vám pozdravy z prázdné školní třídy. Krásně nám rozkvetl ibišek. Náš pokus – brambor krásně roste, hlavně v hlíně, která mu dává vše, co potřebuje. Ve vodě mnohem víc kořínků a méně listů. A nakonec my dvě. Moc se už na vás těšíme, dávejte na sebe pozor.

Včera se konalo školní kolo recitační soutěže. V kategorii čtvrtých a pátých tříd se na 1. místě umístila Eva Kabátková (4.C), na 2. místě Jakub Šilhavý (5.A) a na 3. místě Julie Paulová (4.C). Zvláštní ocenění získala Amálie Chvastková (4.B) a Daniel Kříž (4.A).