Naše třídy

Všechny vás zdravíme, já i paní asistentka, a posíláme vám pozdravy z prázdné školní třídy. Krásně nám rozkvetl ibišek. Náš pokus – brambor krásně roste, hlavně v hlíně, která mu dává vše, co potřebuje. Ve vodě mnohem víc kořínků a méně listů. A nakonec my dvě. Moc se už na vás těšíme, dávejte na sebe pozor.

Včera se konalo školní kolo recitační soutěže. V kategorii čtvrtých a pátých tříd se na 1. místě umístila Eva Kabátková (4.C), na 2. místě Jakub Šilhavý (5.A) a na 3. místě Julie Paulová (4.C). Zvláštní ocenění získala Amálie Chvastková (4.B) a Daniel Kříž (4.A).

Dnes se konalo školní kolo recitační soutěže. V kategorii druhých a třetích tříd se na 1. místě umístil Lukáš Kalenda (3.B), na 2. místě Klára Kudláčková (3.B) a na 3. místě Vojtěch Volavka (3.B). Čestné ocenění dostala Pavlína Kohoutová (2.A) a  Filip Běhan (3.C). První dva se zúčastní okresního kola.

Dne 2. prosince se naši žáci z výtvarného semináře zúčastnili slavnostního přijetí mexickou velvyslankyní při příležitosti předávání mimořádného ocenění za celosvětovou výtvarnou soutěž. Náš žák 8. C třídy přebíral cenu za svůj obrázek mexického skladatele. Tento talentovaný žák se probojoval v celosvětové konkurenci mezi 4 oceněné práce.