Škola, do které stojí za to chodit

0.A – 15/16

Na závěr tohoto školního roku jsme se společně podívali do krásného  města Telč. Velkým zážitkem pro nás byla již jízda vlakem (mnozí z nás jeli tímto dopravním prostředkem poprvé). V Telči jsme navštívili dům plný strašidelných skřítků, řádně jsme se vybáli, a z pavilonu plného vláčků se nám ani nechtělo odejít. Chuť na zmrzlinu nás ale vyhnala ven. Počasí se nám vydařilo a výlet se nám líbil. Celý příspěvek

Dnešní den jsme si užívali  v karnevalu. Každá třída nejdříve individuálně sama, poté jsme se všichni sešli v tělocvičně, kde měl pro nás připravený krásný program pan Pavel Novák. Děti si zatancovaly, zasoutěžily i poslechly a zazpívaly pěkné písničky. Den jsme si velmi užili.

Každý z nás zná svého domácího mazlíčka a ví, co všechno umí. Ale setkání s nevidomou paní se slepeckým psem byl pro nás velký zážitek. Pejsek uměl pozdravit, poslouchal majitelku na slovo. Paní Rittichová z Tyflo o.p.s nám půjčila i speciální brýle, které zobrazují to, co člověk s oční vadou vidí. Děti si vyzkoušely i chůzi se slepeckou holí. Tato akce  se nám moc líbila.

I my nejmenší ze školy jsme  v rámci zpestření podzimních dnů navštívili velmi pěkné divadelní představení pro děti. Vystoupení se nám velmi líbilo a doufáme, že pro nás herci příště připraví zase nějaké pěkné divadelní  překvapení.

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily