Škola, do které stojí za to chodit

2014/2015

Poslední návštěva v tomto školním roce, poslední výměna knížek, poslední program, tentokrát věnovaný divadlu.

Dnes jsme se vypravili do brněnského Planetária, kde jsme se dozvěděli spoustu nových informací o souhvězdích, naší sluneční soustavě i o pohybech Země a Měsíce. Počasí nám příliš nepřálo, ale výlet se nám vydařil.

Naše žákyně Petra Krechlerová (6.A) dosáhla výborného výsledku v testování společnosti Scio pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo v prvním pololetí školního roku 2015/2016. Blahopřejeme.

Ocenění společnosti Scio

O naší třídě by se dalo mluvit jako o klubu čtenářů 🙂 Pravidelně každý měsíc děti odevzdávají své čtenářské deníky, aby se „pochlubily“ s novým, knižním přírůstkem. Každé z dětí si následně vybere jednu knihu, o které „svými slovy“ vypráví. Zítra jdeme do knihovny, tak se všichni těšíme, jaké nové knihy objevíme.

Dnes jsme navštívili Zoologickou zahradu a využili jsme její program Zoo pod povrchem. Dnešní program se nazýval Zoo v krabici. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o spoustě zvířátek. Vyprávěli jsme si o hadech, opicích, tygrech, medvědech a papoušcích. Cestou do školy jsme sbírali listy a vytvářeli růže. Letos nás čeká ještě jedna taková návštěva zoo a už se na ni moc těšíme. Celý příspěvek

V týdnu 11.-18.7. jsme si s dětmi vyrazili na Letní šmoulování. Běhěm celého běhu tábora jsme stihli spoustu věcí – mnoho různých soutěží, výrobu šmoulího trička, výrobky ze sádry, koupání, zpívání, výrobu Celý příspěvek

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily