Škola, do které stojí za to chodit

Třída 2.B

17.6.jsme se vydali do ZOO na vzdělávací program o afrických zvířatech. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí a stihli jsme si i projít téměř celou zoologickou zahradu.

no images were found

10. 6. jsme se vydali společně s 2. A na výlet do Jaroměřic nad Rokytnou. Nejenom, že jsme si prohlédli místní zámek, ale viděli jsme pohádku divadla Mrak, vyzkoušeli si, jak se pracuje s loutkou a kostýmy a pochutnali jsme si na grilovaném špekáčku.

Členové dramatického souboru Kašpárek při Domu dětí a mládeže Jihlava nám zahráli pohádku „Ve strašidelném lese“. Seznámili jsme se s pohádkovými postavičkami jako jsou víla Kristýnka, kostlivec René,, vodník Dundík, čert Kuba, skřítek Kukadlíčko, strašidýlko Josífek, mlhatice, čarodějnice i bubáci.

Minulý týden pro nás byl opravdu rušný – v pondělí jsme besedovali s policistkou o tom, jak se chovat, aby pro nás byl svět bezpečný, ve středu jsme se vydali do knihovny na program o pohádkách s autorským čtením paní spisovatelky Filové a ve čtvrtek nás málem odnesli čerti!

Ve středu byl pro nás v knihovně připravený program o O. Sekorovi a jeho knihách. Společně jsme řešili tajenku, zopakovali si abecedu a také jsme si vypůjčili  knížky na čtení. Moc se těšíme na další, prosincovou návštěvu.

IMG_0048
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily