Škola, do které stojí za to chodit

2013/2014

…která vůbec nebyla „černá“.
V pátek 16.2. jsme s našimi žáky navštívili představení Horáckého divadla s názvem Černá komedie. Trošku jsme se obávali, co od takto nazvané hry můžeme očekávat. Ale úplně zbytečně. Prožili jsme skutečně nádherný večer plný vtipu,lehké nadsázky a smíchu. Zcela oprávněně se tato komedie může honosit titulem nejzábavnější a nejduchaplnější komedie světového repertoáru.

Včera jsme absolvovali program zaměřený na plány do budoucna. Navázali jsme tak na exkurze na úřad práce a na Střední školu stavební v Jihlavě, které nám měly v rozhodování pomoci. Někdo už má poměrně jasnou představu o tom, čeho chce v životě dosáhnout. Ostatní mají naštěstí ještě pár měsíců na rozmyšlenou. Ale čas se rychle krátí…

Prázdniny se nám pomalu blíží ke konci, a tak je čas si připomenout, jak jsme trávili poslední školní dny. Navštívili jsme ZOO, kde jsme se zúčastnili velice pěkného programu o skřítku Lesníčkovi. Dozvěděli jsme se několik zajímavých informací, pohráli si, naučili se básničku a následně jsme se vydali obhlédnout zvířátka. Jihlavská ZOO je opravdu velice pěkná a my jsme tam společně prožili krásné dopoledne.

Děti, už se na Vás těším! 1. září se sejdeme opět ve škole. Mějte krásný zbytek prázdnin!

Když na loukách kvetou kopretiny, těšíme se všichni na prázdniny.

Po roce už tady budou zas, nastane nám lenošení, prázdný čas.

Na celé dva měsíce, opustíme lavice, v lese nebo u vody, užijem si přírody,

na celé dva měsíce, opustíme lavice, do školy pak s chutí vrátíme se zas!

Krásné léto přejí děti z 1. A a M. Hamáčková

Tomáškova maminka, paní Talácková, nezklamala a v rámci předčasné oslavy Tomáškových narozenin celou třídu překvapila nanuky, které si děti hned slízaly. Moc děkujeme a Tomáškovi přejeme všechno nejlepší!

Ve středu jsme absolvovali poslední plavecký výcvik a za naše snažení jsme dostali mokré vysvědčení. Každý dostal vysvědčení podle svých dovedností, ale zklamaný nebyl nikdo, protože jsme po zbytek hodiny dováděli v bazénu. Oproti tomu, jak jsme začínali a báli jsme se třeba i ponořit hlavu, jsou „skoro“ ze všech plavci 🙂 Snad se příští rok ještě zdokonalíme!

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily