Aktuality zájmové a nepovinné aktivity

V pátek 20. 5. proběhl na naší škole #NOBACKPACKDAY. Cílem celé akce bylo poukázat na to, že ne všechny děti mají možnost nosit pomůcky do školy v klasickém batohu, ale mnohdy je nosí pouze v ruce několik kilometrů. Takže i my všichni z Demlovky jsme to zkusili trošičku jinak….

S nápadem přišla 9. B, která celou akci zorganizovala 😊 Posuďte sami v galerii, jak byli naši žáci tvůrčí a s čím vším přišli do školy…

V pátek 25. 2. 2022 se převlečte do kostýmu a užijte si karnevalový den. Nezapomeňte si zvolit společně s třídní učitelkou/učitelem nejlepší masku vaší třídy 🙂

lovely day 2021

Lovely day, to je název výzvy  od 8. C.

se pozitivně nalaďte a přijďte do školy s úsměvem na tváři 🙂 , oblečte se do růžové a zpříjemněte den sobě i ostatním. Buďte milí, optimističtí, pochvalte někoho ve svém okolí za to jaký je, jak se chová, jak mu to sluší… den bude hned hezčí! Věříme, že se Vám to zalíbí a i každý další den bude Lovely day.