Škola, do které stojí za to chodit

Od dnešního dne 30. 1. 2014 se mohou žáci naší školy zažádat o připojení svého soukromého přenosného zařízení (mobilní telefon, tablet, notebook, netbook…) do nově vybudované školní Wi-Fi sítě.

Podmínkou používání Wi-Fi je seznámení s pravidly, souhlas zákonného zástupce a uvedení MAC adresy zařízení (formulář obdrželi žáci od TU nebo si ho lze vytisknout zde: Používání_wifi. Souhlas odevzdají žáci třídnímu učiteli nebo přímo p. Novotnému. Na základě souhlasu obdrží přihlašovací jméno a heslo. Přidělené uživatelské jméno a heslo je vždy vázáno na uvedenou MAC adresu. Žáci mohou po registraci využívat Wi-Fi sítě označené zsdem_zak1zsdem_zak10 v celém areálu naší školy.

V případě problémů s vyhledáním MAC adresy zařízení či jiným tech. problémem se lze obrátit na p. Novotného.

IMG_0046
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily