Škola, do které stojí za to chodit

Prosíme o uhrazení platby za zájmové kroužky na druhé pololetí (únor až květen) do 25. 1. 2015. Platbu provádějte pouze převodem na účet naší školy 1467537359/0800. Variabilní, specifický nebo konstantní symbol nemusí být zadán. Do poznámky nebo vzkazu příjemci uveďte prosím příjmení a třídu dítěte, a název kroužku – toto je nutné pro identifikaci platby.

Cena za kroužky je 400,– Kč/pololetí (pouze v případě kroužku za plavání 600,– Kč/pololetí), je nutné uhradit vždy celé předem před nástupem na kroužek.

V případě, že požadujete vrácení školného, je třeba vyplnit tiskopis (vraceni_poplatku) (je k vyzvednutí i u ekonomky školy). Školné Vám bude pak vráceno nejpozději do 14 dnů.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Jitka Kulhová, ekonomka školy

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily