Škola, do které stojí za to chodit

I v letošním školním roce se scházeli zájemci v Kroužku šikovných dětí. Velká změna nastala ve vedení kroužku. Kromě paní učitelky Medunové se velice aktivně na činnosti kroužku podílel pan učitel Tůma. Žáci, kteří tento kroužek navštěvovali si užili plno zábavy u zajímavých her. Hned na podzim se všichni společně vydali do jihlavských kolektorů. Snažili se také například dobýt pevnost Boyard. Společnými silami zjišťovali, kdo zavraždil kníže Václava. V týmech se stali majiteli rybářských lodí nebo obyvateli afrických vesniček. Protože letos oslavilo své narozeniny všemi známé Pexeso, změřili žáci své „pamětní“ síly i v Pexesiádě. V příštím školním roce se do Kroužku šikovných dětí mohou přihlásit žáci druhého stupně. Již teď se na zájemce těší pan učitel Tůma – vedoucí kroužku

.

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily