Škola, do které stojí za to chodit

Vážení rodiče, odbor školství, kultury a tělovýchovy Magistrátu města Jihlavy řeší realizaci poskytování stravování v dietním režimu (diety s omezením lepku) žákům, jejichž zdravotní stav vyžaduje stravovat se s omezeními podle dietního režimu a navštěvující školu, jejímž zřizovatelem je statutární město Jihlava.

Pro zajištění realizace je nutné znát počty zájemců o zajištění školního stravování v dietním režimu (diety s omezením lepku), proto se obrací na zákonné zástupce s žádostí o vyplnění přiloženého dotazníku a odevzdání do 6. 11. 2015 (viz informace).

Informace pro zákonné zástupce – školní stravování v dietním režimu – DIETA S OMEZENÍM LEPKU

DOTAZNÍK o zajištění školního stravování v dietním režimu – DIETY S OMEZENÍM LEPKU – formát Word (.doc)

DOTAZNÍK o zajištění školního stravování v dietním režimu – DIETY S OMEZENÍM LEPKU – formát PDF

IMG_0051
Archiv
Statutární město Jihlava Masarykovo náměstí 97/1 58601 Jihlava 1 www.jihlava.cz
baner-bily