V pátek 12.5. zavítal do Jihlavy Radim Vizváry a my jsme byli u toho!!! Radim Vizváry je v současné době jeden z nejvýraznějších představitelů mimického divadla v Evropě. Velkého ohlasu se mu však dostává po celém světě, mimo jiné v USA. V roce 2014 se stal členem slavných osobností Oxford Encyclopedia. V letošním roce obdržel také Cenu Thálie 2016.
V Jihlavě uvedl své představení „Sólo“ – pásmo několika velmi odlišných příběhů. Viděli jsme zpracování klasických témat, jakými jsou David a Goliáš, Toreador, ale i velmi aktuálních, mladistvých. Všichni jsme byli nadšeni.
Zlatým hřebem večera se však stalo osobní setkání s panem Vizvárym. Pan Vizváry přijal od našich žáků poděkování a odměnil je společnými fotografiemi a autogramy.