Krásné vzpomínky…

V prosinci jsme navštívili galerii, kde jsme si povídali o adventu, vánočních tradicích a díky kvízu jsme si zopakovali nejednu zajímavost o Vánocích. Každý si vyrobil jednu postavu do Betlému, který byl k vidění v prostorách galerie.

Před prázdninami a množstvím cukroví, které na nás doma čekalo, jsme se věnovali sportovní aktivitě – bruslení.

V předvánočním čase jsme nezapomněli ani na návštěvu Domova důchodců Ždírec. Klientům a zaměstnancům domova jsme sehráli naše představení Mrazík, které mělo obrovský úspěch. Poté jsme se ve skupinkách věnovali výrobě nepečeného cukroví, které ale dlouho nevydrželo 🙂

Poslední školní den v roce 2017 jsme uspořádali v naší třídě vánoční besídku. Každý přinesl jeden dáreček pro spolužáka a těšil se, co si naopak odnese. Dárky byly rozdané, cukroví snězené, na stole množství her a dobrá nálada, se kterou jsme si popřáli krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018.