Již se stalo tradicí, že pravidelně jezdíme za uživateli domova důchodců. Naše první setkání v tomto školním roce ovšem bylo strašidelné… Ale nebojte se, nic hrozného se nestalo. Jen místo dětí přijel autobus strašidel a pohádkových postav. Uživatelé byli opět z naší návštěvy nadšení a společně se sestřičkami pro nás měli připraven pestrý program. Nepřijeli jsme s prázdnou. Přivezli jsme sbírku našich strašidelných básniček a koš plný sladkostí. Z našich sladkostí by zuby nikoho nebolely… Byly to sladkosti naplněné zajímavostmi o tomto svátku. Nás naopak čekala soutěž s „okem“ a následovalo dlabání dýní. Všem se dopoledne v domově velice líbilo, což bylo patrné nejen z dětských úsměvů, ale i z hodnocení, které děti před odjezdem domů napsaly. Těšíme se na další setkání!

Děkujeme pracovnicím domova za milé přijetí a krásný program!