Jak už jsme včera psali, dnes jsme vyrazili na sjezdovku. Pro některé děti to byla premiéra. Posilněni bohatou snídaní jsme se nechali vyvézt na kopec, rozdělili se do družstev a začalo se jezdit. Děti byly neuvěřitelně šikovné, snaživé a učenlivé. Po více jak dvou hodinách ježdění jsme si dali s chutí oběd – vývar a buchtičky s krémem. Následoval zasloužený odpočinek a pak opět hurá do lyžáků. Nevěřili byste, jak velké pokroky děti udělaly. Sjezdovku jsme uzavírali a kdyby nás nevyhnaly rolby, tak bychom jezdili pořád dál. Na večeři už byla na dětech vidět únava, ale na deníky sílu ještě našly. Rychle do sprchy a pak už do hajánek. Dobrou noc! Necháme si zdát o tom, jak krásně budeme zítra opět lyžovat.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky