Naše třída vyhlásila rodinnou kuchařskou soutěž, do které se zapojily téměř všechny maminky, případně babičky… Jejich úkolem bylo připravit nějakou dobrotu (sladkou, slanou), nejlépe ve spolupráci s dítětem a přinést ji na třídní schůzku, která se konala hned po skončení ročníkového dne. Nejdříve jsem si myslela, že nezvládneme sníst všechna lákadla, ale sešlo se nás opravdu hodně, jak u nás bývá zvykem 🙂 Než jsem stihla tu krásu vyfotit a pořádně si přinesené pokrmy prohlédnout, po většině zbyl už jen prázdný tác. Což je jen dobře, je vidět, že maminky péct opravdu umí! Po divadelním představení si všichni naplnili bříška, popovídali a spokojeně odcházeli domů. Setkání se vyvedlo, byla to příjemná odměna nejen pro vystupující děti.

Děkuji všem, kteří se do soutěže zapojili. A kdo to vlastně vyhrál? Přece každý, kdo se zúčastnil!!