Konec školního roku se blíží a naše dovednosti se každým týdnem zlepšují. Každý je čtenář a má ve svém čtenářském deníků nespočet přečtených knih. A protože naši kamarádi z mateřské školy ještě číst neumí, pozvali jsme je na návštěvu, abychom jim předvedli, co se ve škole naučí. Moc jsme se na naše kamarády těšili a připravili jsme si pro ně nejen čtení z knihy Povídání o pejskovi a kočičce: Jak myli podlahu. Tato pohádka nás provázela celým setkáním. Nejdříve jsme ji dětem zahráli, poté přečetli a nakonec jsme se na ni podívali na tabuli. Chtěli jsme děti seznámit s hranou, čtenou a animovanou pohádkou a chtěli jsme, aby posoudili, která byla nejlepší. Co myslíte, která verze to vyhrála? Na rozloučenou jsme dětem pomohli vyrobit si školní kočičku, kterou si mohou vystavit ve školce.

Kamarádi, přejeme Vám krásné prázdniny a na některé se budeme těšit v září ve škole 🙂

P. S. Hraná pohádka byla nejlepší, všem se naše divadlo líbilo.