V pondělí 21. 9. se vybraní žáci z 2. a 3. A zúčastnili dopravní soutěže s názvem do Přírody kolo-pěšky, která se uskutečnila na dopravním hřišti. Vyhlašovatelem bylo Statutární město Jihlava, akce byla pořádaná v rámci zapojení města do mezinárodního projektu „Evropský týden mobility“.

Děti soutěžily ve dvou částech: teoretická (prokázání znalostí a vědomostí o přírodě) a praktická (jízda zručnosti na koloběžce a první pomoc). Za 2. A soutěžilo šestičlenné družstvo ve složení: Emma Dreisigová, Julie Chlupová, Anette Havlíčková, David Krejčí, Daniel Ruta a Karolína Schabská. Za 3. A byli v nominaci: Barbora Bednářová, Anna Wacková, Julie Chvastková, Šimon Šerý, Tomáš Talácek a Vlastimil Vrzal. Děti z 3. třídy se v konkurenci dalších škol umístily na 2. místě, za což jim patří veliká pochvala. Srdečně gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným dětem za reprezentaci školy.