V pátek jsme si v naší třídě užili krásné vánoce. Nejprve jsme vyráběli překvapení pro rodiče, u toho jsme dlabali výborné cukroví od rodičů a potom k nám přišel Ježíšek. Každému z nás nadělil pejska nebo kočičku, psací tabulku a spoustu her do třídy. Poslední hodinu jsme si společně se všemi dětmi z 1.stupně zazpívali na schodech školy koledy – což je každoroční sváteční zvyk. Velmi děkuji všem rodičům, kteří se podíleli – ať už finančně nebo hmotně – na dárečcích pro děti k Mikuláši i k vánocům. Přeji všem krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do toho nového roku ještě pevnější nervíky s miláčky. Těším se na setkání při pexesiádě a věřím, že přispějete mnoha hlasy, abychom soutěž vyhráli.:)