Škola v přírodě se blíží! Vyrážíme už v pondělí, a tak jsme se museli s rodiči sejít, abychom vše domluvili a naplánovali. Seznámili jsme je s programem, který je velice pestrý, a doladili poslední detaily našeho odjezdu. Naše školní zahrada je velice pěkná, proto jsme ji využili k setkání rodičů a jejich dětí. Zatímco děti prozkoumávaly zákoutí zahrady, my jsme probrali vše potřebné a připravili oheň na opékání špekáčků. Domů nikdo nespěchal, tak jsme si popovídali a děti prozatím připravily rodiče na šok, který je čeká po našem návratu, v podobě špinavého oblečení 🙂 Děkuji všem rodičům za krásnou květinu, která mi udělala velikou radost a za milá slova, která mě zahřála u srdce!

O našem dobrodružství na škole v přírodě Vás budeme průběžně informovat. Snad se nad fotkami ratolestí nebude rodičům tolik stýskat 🙂 Rodiče, využijte volný čas bez dětí k odpočinku! Nebojte se, my si to společně užijeme.