… tak jsme nazvali akci pro naše rodiče, kteří by si rádi zkusili být učitelem. Možná někdo z Vás v dětství toužil stát se učitelem, ale nakonec se věnujete úplně jinému povolání. To vůbec nevadí, v naší třídě máte možnost si to vyzkoušet a jako bonus získáte 25 párů zvídavých očí + jeden pár očí pomocných 🙂 V úterý si to u nás vyzkoušela paní Vrzalová, maminka Vlastíka, které se to natolik zalíbilo, že u nás strávila celé dvě hodiny, a za odměnu nám přečetla v rámci akce Celé Česko čte dětem pěknou knihu Štaflík a Špagetka. Maminka s dětmi napsala matematickou pětiminutovku a pak se společně s dětmi pustila do pracovních listů, se kterými si děti lehce poradily. Pak jsme si chvíli četli a nakonec jsme luštili osmisměrku. Budete se divit, ale děti jsou výbornými luštiteli 🙂 a ještě lepšími posluchači. Zpestřením předčítání nám byla poslechová ukázka z jmenované knihy. Ačkoli si během toho děti prohlížely knihu, na otázky vždy věděly odpověď. Děkujeme za návštěvu a přípravu hodiny!