Ze čtvrtka na pátek naše škola žila noční životem… Prvňáčci a deváťáci zde přenocovali, ale ještě předtím si všichni užili spoustu zábavy, podvečer plný her a úkolů. Každý „obr“ k sobě dostal několik „skřítků“, kterým se zodpovědně věnoval a pomáhal jim třeba s chystáním pelíšků. Na zahradě si společně zadováděli a když už jim kručelo v bříšku, opekli si buřtíky. Před noční stezkou si zahráli oblíbenou „židličkovanou“ a pak se s mírným strachem vydali na noční prohlídku školy. Stezka byla strašidelná, ale když se děti podepisovaly na pekelnou listinu, měly už úsměv od ucha k uchu. Na dobrou noc jsme si přečetli příhodnou knihu: Pekelná třída. Všichni jsme si to užili, budeme rádi vzpomínat.

Ráda bych poděkovala všem učitelům, kteří se podíleli na organizaci. V neposlední řadě patří velký dík právě deváťákům, kteří se tak obětavě, leckdy s nasazením vlastního těla, věnovali prvňáčkům. Děkujeme také rodičům, kteří nás vybavili bábovkami, buchtami, sušenkami, tousty, různými dobrotami a také v pátek ráno čerstvými palačinkami 🙂 Všechno bylo moc dobré a hned se po tom zaprášilo.

Všechny fotografie jsou ke stažení u paní učitelky M. Hamáčkové.